pátek 6. října 2017

Ubytování v Polsku? Ano prosím!

Pokud mě sledujete na instagramu, pravděpodobně jste si všimli, že jsme se vydali na dovolenou do Polska. Přeci jen jsem svůj instagramový profil zásobovala po celou dobu pobytu... 

Vše začalo jednoduchou otázkou "Ségra, pojedeme na dovolenou do Polska, nechcete s námi?" a my chtěli. Tak jednoduché to bylo. Nejtěžší asi bylo dohodnout termín, kdy se dovolená bude konat. 

Termín jsme měli a teď přišel můj úkol - asi jediný a pěkně těžký. Měla jsem za úkol najít ubytování a k tomu dostala několik požadavků od ostatních - musí tam být wifi, parkování, dvě manželské postele (protože kdo se pak bude dohadovat, kdo si vezme postel a kdo gauč, že?), výhled na pláž by byl taky fajn, ale prej to už být nemusí... a už si ani nepamatuji, jaké další požadavky jsem měla splnit. Úkol to byl náročný, ale poprala jsem se s tím skvěle (musím se přeci pochválit ;)).


Rozhodla jsem se, že vám ukáži obě ubytování, které jsme vyzkoušeli (já našla jen to první :))

Naše první bydlení bylo opravdu suprové, jednalo se o krásný byt v novostavbě, který byl zařízen do modrých barev a já prostě modrou miluji. Druhý byt byl krásně zrekonstruovaný, ale budova z venku vypadala tak, že už má prostě to nejlepší za sebou. Byt byl docela chladný, takže jsem byla velmi ráda, že jsem s sebou měla několik teplých svetrů.

Jaké bylo vaše nejhezčí ubytování na dovolené?:) 

3 komentáře:

 1. Obě ubytování vypadají moc pěkně. :)
  Někdy je to těžké najít ubytování, aby to vyhovovalo všem, ale je super, že jste takové našli. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ubytování vypadá dobře! :) Do Polska bych se chtěla jét taky podívat :).
  Nejhezčí ubytování pro mě zatím bylo v Harrachově v hotelu Pytloun :).

  OdpovědětVymazat
 3. tvoje ségra :)10. října 2017 18:54

  Bylo to boží! Příště jedeme někam za teplem! :)

  OdpovědětVymazat