středa 11. října 2017

Brandnooz box září

Ke konci každého měsíce se těším, až ve dveřích spatřím pošťáka se zeleným boxíkem... jaká to škoda, že se nyní na doručování vykašlal a ani se o doručení nepokusil. Proto trvalo o několik dní déle, než se ke mě box dostal. Po dlouhé době pro mě jeho obsah nebyl překvápkem, protože na každém třetím instagramu/blogu/facebookovém profilu/čemkoliv dalším na mě vyskakovala fotka s jeho obsahem.


Magnesia red brusinka je dobrá. V poslední době si občas obyčejnou Magnésku kupuji, a proto jsem ráda, že mají i novou příchuť. 

Jupí hřejivý dotek vypadá zajímavě, ale na jeho vyzkoušení je zatím dost času. Už se těším na zimní večery, kdy přijdu celá zmrzlá domu a zahřeji se něčím dobrým :) 

Lněné mleté semínko vypadá jako něco hodně zdravého a já si jen říkám, zda z toho bude takový bum jako z chia semínek? Kdo ví. Každopádně mě potěšilo, že u nich bylo i několik receptů na zdravější mlsání, které snad někdy vyzkouším. 

Proteinový koktejl s banánovou příchutí není nic, z čeho bych byla nadšená. Nějak už teď tuším, že to nebude nic pro mě... proteinový nápoj je pro mě celkem zbytečná věc a banánová příchuť? Ne, děkuji. 

Dinosaurus sušenky jsou dobré a nejlepší jsou jako mlsání u psaní článků.


Májka je jedinou paštikou, kterou jím. Je mi jasné, že bude patřit mezi ty nejméně kvalitní a nechci vůbec přemýšlet o tom, co vše v ní vlastně je, ale jiná mi prostě nechutná. I když v poslední době snídám müsli + bílý jogurt + jakékoliv ovoce, tak dneska ráno jsem si na Májku namazala na chleba a moc si pochutnala. 

Mentoskama se asi nikdy nic nezkazí, i když by balení mohlo být větší.

Panna Cotta mi přijde jako takový lepší pudink. Není to nic, na co bych jen tak dostala chuť, ale zkuste si vzpomenout na můj starší článek, ve kterém jsem Panna Cottu připravovala jako rychlý dezertík. 

Pudink s příchutí hrušky a levandule... přiznávám se, že když jsem si tuto kombinaci četla, tak jsem se celkem vyděsila, nedovedla jsem si představit, jak tedy vlastně pudink chutná a vlastně to nevím ještě teď, protože jsem ho stále neochutnala, ale to brzy napravím.

Celkově mohu říct, že mě boxík potěšil a je v něm spousta novinek :) 

1 komentář:

  1. Teda, už asi dva roky zpátky, když jsem také měla s BB spolupráci, mi po pár měsících přišlo, že to za to moc nestojí a teď mi to dle obsahu přijde ještě horší. Ale teda ten motiv májky je supr. :D

    blog Days of Daysy

    OdpovědětVymazat