neděle 24. září 2017

Brandnooz box - 2 in 1

Skoro měsíc bez článku s tím, že od 1.8. skoro vůbec nepřispívám... sakra já jsem ale ostuda. Kam se podělo pravidelné publikování článků 2x týdně? Asi bych zvládla odpovědět, ale nechci být sprostá :) Od té doby se toho hodně stalo a moje nálada je jak na houpačce, ale nechci na blog přenášet nic negativního a vlastně ani nic moc osobního, a tak se raději pojďme podívat rovnou na boxíky, než na nějaké řešení toho, proč nepřispívám. 

Protože jsem dlouho o Brandnooz boxu nepsala, tak vám v dnešním článku ukážu rovnou dva najednou a slibuji, že příště se polepším a recenze na ně budou pravidelně tak jako předtím. 

Brandnooz box červenec 


S tímto boxíkem přišlo jedno poprvé... poprvé jsem byla celkem zklamaná z jeho obsahu. 
Ze všech věcí mě potěšili jen dvě - Mattoni spritz a sušená rajčata. Již minulý rok jsem si oblíbila alkoholický nápoj Aperol spritz a vše, do čeho dají nyní příchuť spritzu mi chutná. Alespoň jsem zatím neochutnala nic, co by mi výslovně nechutnalo. Sušená rajčata mě potěšila, protože chvíli předtím, než boxík přišel, jsem zkoušela domácí sušená rajčata. Tak jsem alespoň mohla porovnat, jak chutnají domácí a jak ta kupovaná - oboje jsou skvělá. 

Další věci jsou pro mě už spíše jen zklamáním. Šťáva od Jupí by byla asi fajn, ale já v poslední době piji jen domácí bezinkovou, takže tato bude asi ještě nějaký čas zavřená ve skřínce a až bude nouze, teprve pro ní sáhnu. Kukuřičné chlebíčky mi nikdy moc nechutnaly, a i když jsou tyto BIO, nemyslím si, že je to něco, na co bych někdy dostala chuť. Slané tyčinky s námi jeli na dovolenou a vlastně k nim nemám ani moc co napsat - prostě obyčejné, tlusté, slané tyčinky. 

Horší to je u mě s hořčicí, kterou prostě nejím, nechutná mi, a tak jsem tuto ani neochutnala, i když přítel si jí chválil. Stejně tomu tak je i u Rio Mare grilované makrely... já si dám jednou za rok kapra, občas tuňáka a to mi stačí :) 

Brandnooz box srpen


Rovnou se přesunu k druhému boxu, o kterém jsem se vám ještě nezmínila a z kterého už jsem měla větší radost. 

Heven nápoj s aloe vera mě hodně potěšil, protože aloe vera mám ráda a tak láhev hned mířila do ledničky, protože studené pití je prostě lepší :) 

Dále v boxíku bylo hodně věcí na mlsání - Chio křupky jsem ještě nenačala a neochutnala, ale věřím, že mi budou chutnat. Pombary? Tak ty mě hodně potěšily, protože si pamatuji, že jsme je vždycky jako malé se ségrou jedli u babičky. Sušenky v podobě smajlíků taky neurazí a je to skvělá svačinka do kabelky. Stejně tak i ovocná kapsička, která je spíše pro děti, ale s přítelem si takové občas kupujeme jen tak na chuť. Corny sušenka nejspíš poslouží na zahnání hladu někde na cestách a Hašlerky? Tak ty s námi jeli také do Polska a jsou skvělé. Nápoj v prášku jsem ještě neochutnala a už teď tuším, že to nebudu přidávat do vody, ale budu to mlsat jen tak samotné... děláte to taky tak?:) Bylinkový dressing se u nás doma určitě neztratí a bude fajn k masu a instantní kuskus pravděpodobně bude sloužit jako rychlý oběd, až se mi nebude chtít vařit. 

Snažila jsem se oba boxíky shrnout poměrně rychle, aby článek nebyl moc dlouhý. Stejně je mi jasné, že tyto články nikdo moc nečte... nebo to tak není?:) Příště už bude mít každý boxík svůj článek a já snad budu přispívat pravidelněji, ale nic neslibuji :) 

2 komentáře:

  1. Ó haslerkach mi nikdo nic nerek?! :( Přečteno:)

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj Cácorko,

    máš moc hezký a inspirující blog! :) Jen tak dál!

    Míša z Brights beauty story

    OdpovědětVymazat