pátek 21. července 2017

Železniční most

Praha, léto, Náplavka, železniční most... všechna tato slova spolu souvisí. Pokud jste v Praze a v létě nevyrazíte na Náplavku, jako byste ani nebyli. Jasně, berte mě trochu s nadsázkou :) 

Myslela jsem si, jak k těmto fotkám napíšu nějaký super článek, u kterého se každý trochu zamyslí, ale to si nechám asi až na jindy - zatím mi chybí nějaké pořádné téma, které by stálo k zamyšlení... 


Miluji pohodlí, miluji sekáče a nízké ceny, nepotrpím si na značkové věci a nosím jen to, v čem se cítím opravdu dobře. Nebaví mě řešit, zda mi sukně není moc krátká, jestli mě z těch bot nebudou po chvilce bolet nohy a jestli nenosí půlka Prahy to samé. Tento outfit je toho důkazem. 
Pamatujete si na můj narozeninový seznam? Pár dní po jeho zveřejnění jsem sehnala ten pravý klobouk. Obešli jsme snad celou Sapu, vyzkoušela jsem několik podobných klobouků, ale jen tento mi sedl jako ulitý. Přestalo mě bavit nosit s sebou všude kabelku, která je těžká, velká a raději jsem jí na pár dnů vyměnila za tu nejmenší kabelku, kterou mám. Je to jedna z prvních věcí, kterou mám z e-bay a několik let ležela ve skříni, než pro ní nadešel ten pravý čas. Bundičku jsem si pořídila před několika týdny v sekáči, o kterém se nejspíš rozepíšu v jiném článku a od té doby bych jí nejradši nosila pořád a šaty? Jsem si jistá, že je alespoň několik z vás pozná, protože jsou z Lidlu za pár korun. Minulý rok jsem si tam koupila své první maxi šaty a nedávno si tam běžela pro další dvoje, protože jsou prostě super.

A chcete něco vědět? Nikdy by mě nenapadlo, že se budu rozepisovat o tom, co mám na sobě, ale přesto věřím, že to na blogu může být příjemná změna a také je mi vlastně jasné, že většina z vás jen prolítne fotky a text ani nepřečte :) 

Pokud to náhodou někdo čte, tak budu ráda za komentáře, zda mám tzv. outfitové články přidávat častěji, nebo raději ne. 

4 komentáře:

 1. Já letos na Náplavce byla pouze jednou :) a jinak pěkné fotky! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tyhle nejmenší kabelečky miluju, zvlášť teď v létě, je to super, člověk se nemusí s ničím tahat. Akorát se do ní vždycky musím nějak úsporně sbalit. :D :D

  blog Days of Daysy

  OdpovědětVymazat
 3. Na Náplavce jsem letos byla na Polívkování a chodila jsem tam hlavně na takovéhle akce. :)
  Klobouk vypadá super, sluší ti. Jak je každý ten klobouk jiný, musí si člověk fakt vybírat, aby mu sedl, já letos sehnala, který mi krásně padl. :)
  V Lidu nakupuje hodně lidí a to, že máš s někým stejné oblečení, na tom nezáleží, hlavně, že se cítíš pohodlně a vždy se najde někdo, kdo má stejné věci jako ty, to by se musely věci dělat jen po jednom kusu, abychom je neměli stejné. :D

  OdpovědětVymazat