pondělí 10. července 2017

Brandnooz - červen

Všimli jste si, že pokud někdo píše článek o Brandnoo boxu, tak ho zveřejní vždy co nejdříve, ale vlastně se z toho článku vůbec nic nedozvíte, protože se v článku vždy hodnotí jen první dojem a majitelé boxu vůbec netuší, jak věci v boxu chutnají? Ještě v minulých článcích jsem to tak také dělala, ale rozhodla jsem se, že je čas na změnu. 

Nebude mi vadit, když zveřejním článek o boxu až po týdnu, dvou, co mi přišel. Myslím si, že je lepší chvíli počkat, alespoň nějaké věci z boxu vyzkoušet a následně se trochu více rozepsat, nebo máte jiný názor?:)


Dnešní úvod nebudu již více okecávat a pustím se už konečně na hodnocení.

Když jsem si nesla box z pošty, tak jsem přemýšlela, co v něm asi tak je, protože byl hodně těžký a celkem se pronesl. Jakmile jsem box doma otevřela, bylo mi jasné, proč byl tak těžký. V boxu se ukrývalo několik nápojů, které jsem ihned dala chladit. 

Avanti Kil Royal jsem si načala hned večer a vychutnávala si jeho chuť na balkóně. Od Avanti mi chutnají vína, Spritz a přiznám se, že si ještě vůbec nejsem jistá, jak si u mě vede novinka v podobě Royala. Chuť je to zajímavá, ale nevím, zda na mě není moc sladký. Každopádně určitě doporučuji alespoň vyzkoušet. Spritz mi také nejdřív nechutnal a teď ho miluji. Takže určitě i Royalu dám ještě v budoucnu šanci, abych si ho zamilovala.

Tatarka mě přímo nepotěšila, protože tuto novou delikátní jsem již jednou koupila, ochutnala a vůbec mi nechutnala. Takže od té doby vím, že u mě vítězí vždy klasická Helmmanska. Ovšem přítel byl z tatarky nadšený, protože dlouho jsme v ledničce žádnou neměli a on si ji k masu vždy rád dá. 

Já si naopak k masu ráda připravila šťávu k masu od Vitany, na kterou jsem byla zvědavá. Její příprava je rychlá, ale chuť mě docela zklamala. Šťáva je velmi slaná a vlastně nemá žádnou zajímavou chuť.

Energy nápoje moc ráda nemám a není to asi nic, co bych si jen tak sama od sebe koupila, i když nová příchuť - spritz mě docela zajímala. Odpoledne jsem si uvařila kafe a přítel se rozhodl, že si Shocka načne... ochutnal ho, zatvářil se prapodivně a konstatoval, že to můžu vypít, protože jemu to opravdu nechutná... a tak jsem ho ochutnala a? Nechutnal mi. Ochutnala jsem po chvíli znovu a víte, jak to dopadlo? Vypila jsem své kafe, energeťák a večer si připravila několik článků na blog "do zásoby", protože spát se mi opravdu nechtělo.

Miranda limonády jsem snad nikdy nepila, sladké nápoje piji málokdy. Pokud už mám chuť na nějaké sladké pití, tak vždy sáhnu po Coca-cole a myslím si, že ani ochutnání těchto limonád to u mě nezmění. Zatím jsem ochutnala jen ananasovou, ale moc mě nezaujala.Farmářská polévka od Vitany byla v boxu již minule. To jsem v něm našla bramboračku, v červnovém boxu byla rajská. Bramboračku jsem ještě nezkoušela, ale i tak jsem zkusila k obědu připravit rajskou. Vzhledem k tomu, že se jedná o polévku z pytlíku, tak jsem od ní nečekala kdoví jak výbornou chuť. Na nouzovku byla celkem dobrá, ale její chuť byla nevýrazná, a tak jsem zvědavá, jestli na tom bramboračka bude lépe.

KitKat jsem neměla ani nepamatuji a tak mě potěšil. 

Jojo Mixle pixle v novém - menším balení jsou asi dobrou novinkou pro někoho, pro koho je normální balení moc velké, ale to já určitě nejsem a tudíž takový malý pytlíček u mě nemá šanci dlouho vydržet. S námi bonbónky vyrazily na výlet, o kterém vám jistě brzy napíšu samostatný článek.


Cheetos peanut jsem ještě neochutnala, takže vám k tomu asi nic nepovím, ale věřím, že to nevadí, protože dnešní článek je i tak už docela dlouhý. 

V boxu byl ještě časopis - Epocha, ale přiznám se, že jsem ho zatím ještě ani neotevřela. Není to zrovna časopis, který bych ráda četla. 

4 komentáře:

 1. já nevím no, celkem mi tyto boxy přijdou zbytečné :/ ale je dobře, že to recenzuješ až po nějaké době a ne hned, jak ti to přijde :)

  OdpovědětVymazat
 2. Kit kat jsem měla hrozně ráda, jako dítě. :) Ale teď už to není ono. Přijde mi, že časem se do všeho přidávají nějaké náhražky, nic už prostě nechutná tak, jako třeba 10-15 let zpátky.

  blog Days of Daysy

  OdpovědětVymazat
 3. Když to tak vidím, tak si říkám, jestli je vůbec o co stát i potom co čtu tvé reakce, které nejsou vždy kladné, ale aspoň má člověk příležitost ochutnat něco, co by si asi normálně nekoupil, což je zase docela fajn :) Nejvíc mě zaujalo to Avanti, netušila jsem, že mají další novou příchuť, i když se teda musím přiznat, že jsi mě víc nalákala na tu příchuť Spritz.. :)

  OdpovědětVymazat
 4. S věcmi, co si našla v Brandnooz boxu nemám zkušenost (až na Kitkat a Mixle pixle). Od Vitany jsem zkoušela spoustu věcí a většina mi přišla vždycky fajn (například jejich hrachovku nebo omáčku 4 druhy sýra mám moc ráda) tak mě docela překvapuje, že ta omáčka k masu se jim moc nevyvedla. Mirindu jsem zrovna nedávno měla, ale tu "klasickou" pomerančovou, tyto příchutě jsem v obchodě ještě neviděla (nebo jen špatně koukám:D), ale jestli nějakou ochutnám tak asi spíš melounovou. Ale co se takto malých pití ve skle týká tak mám moc ráda ty od Relaxu, jestli je neznáš tak doporučuji:).

  OdpovědětVymazat