úterý 2. května 2017

Můj první Brandnooz, aneb dubnový box plný jídla

Ahoj, jsem si jistá, že většině vám nemusím tento box vůbec představovat, ale pokud ho náhodou někdo nezná, tak jen ve zkratce - na stránce brandnooz.cz si můžete objednat box s překvapením - dopředu víte, že v něm najdete nějaké jídlo a pití, ale nemáte tušení, jaké přesně produkty box ukrývá a to je právě důvod, proč jsem se rozhodla ho objednat - každý měsíc box s jídlem? Ano, prosím!:) Nezáleží na tom, zda si ho chcete objednat jen jednou na zkoušku, či ho toužíte dostávat pravidelně každý měsíc, na stránkách je více způsobů předplatného, což je určitě fajn.

Na svůj úplně první brandnooz jsem se velmi těšila, takže si dovedete představit to nadšení, když mi v pátek zavolal pošťák, že pro mě má balíček - sice jsem nebyla doma a balíček jsem si tedy vyzvedávala až odpoledne, ale i tak jsem byla nadšená a vy se teď můžete podívat na to, jak se mi líbil jeho obsah.
 
Kofilu zná jistě každý, ale všimli jste si, že má nový, zajímavý obal? Jedná se o novinku a můžete najít rovnou 4 nové designové obaly.

Mentosky jsou také klasikou, které neodolám a tentokrát se jedná o edici "say hello" (řekni ahoj), protože se jedná o mentosky s obrázky. Přijde mi to jako fajn nápad a trošku oživení.

Energit je pro mě úplnou novinkou, jedná se o vitamíny pro sportovce, sice mám do sportovce hodně daleko, ale vitamíny se vždy hodí, nebo ne?:) Ještě jsem je neochutnala, ale věřím, že budou dobré.


Přiznávám se, že jedinou paštiku, kterou jím, tak je právě Májka. Sice si vždy kupuji jen obyčejnou, ale věřím, že i s příchutí uzeného masa mi zachutná a pokud ne, tak přítelovi chuťové buňky to jistí.

Maggy špagety bolognese mi přijdou super, dlouho jsem žádnou takovou rychlovku nedělala, ale dost často se mi stává, že se mi stává, že se mi nechce vařit, takže je fajn mít doma nějakou rychlovku, která mě od vaření zachrání.


Různé energeťáky moc ráda nemám, u všech mi přijde, že chutnají stejně a jsou přeslazené. Protože se stal Semtex partnerem českého hokeje, tak na něm nesmí chybět hokejový slogan - což samozřejmě na jeho chuť žádný význam nemá a mě přijde škoda, že obal neudělali více zajímavý.
 
Dupetky jsou sušenky, o kterých jsem ještě nikdy neslyšela, ale moc se hodily, když přijela o víkendu návštěva a já neměla nic sladkého ke kávě, tak jsem je alespoň mohla nabídnout. Chuťově jsou dobré, ale nic výjimečného na nic nevidím.
 
Barbecue omáčka od Vitani přišla k chuti téměř okamžitě, hodí se na grilované maso a díky novému grilu, teď grilujeme téměř pořád.
 
Posledním kouskem v boxu byla bonboniéra určená pro maminku, tak doufám, že si maminka pochutná :)
 
Celkově jsem z boxu hodně nadšená a vlastně tam není nic, z čeho bych byla zklamaná. Takže moje první zkušenost s boxem je skvělá a já už se těším na další!:)
 

6 komentářů:

 1. Já měla dohromady 3 a jeden glanc box a musím říct, nic moc. Za tu cenu mi přítel řekl, dej mi 350 a já si přinesu tolik věcí, že se z toho poděláš :D přijde mi,že produkty se k té finální ceně mnohdy ani nestačí přiblížit

  xoxo-ronnie.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Jsem ráda, že tobě se box líbil! Už jsem o něm kolikrát uvažovala a nakonec jsem si radši nakoupila jídla podle vlastních představ... :D :) Většinu věcí bych z něj bohužel nevyužila. :( Ideální by byl nějaký box se zdravými potravinami...Tak třeba se dám na podnikání. :D
  Měj se krásně! Š. :)
  www.corculum.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Už dlhšie sa odhodlávam, že si ho objednám, ale stále som to neurobila :D. Tento by ma potešil :). A tiež ma láka aj box Zajíci v krabici, tak uvidíme, ktorý to nakoniec vyhrá :D

  OdpovědětVymazat