pondělí 29. května 2017

Brandnooz box - květen

Zdá se mi to, nebo ten měsíc utekl šíleně rychle? Pamatuji si, jak jsem psala článek o svém prvním Brandnooz boxu a teď již píši druhý. 

Opět mě box velmi potěšil a vlastně tam není nic, z čeho bych byla zklamaná. Než box přišel, tak jsem dostala informační e-mail, že se bohužel nepodařilo do boxu vložit jeden produkt, který v něm měl být a tak došlo k jeho nahrazení. Chápu, že se to stát může, a tak mi to absolutně vůbec nevadilo. 

Pojďme se tedy už konečně podívat, co se v boxu skrývalo. 


Müsli jsem ke snídani již dlouho neměla, ani si nejsem jistá proč, každopádně je škoda, že se jedná opravdu jen o müsli a není v něm nějaké sušené ovoce, oříšky, nebo čokoláda. 

Ovesné kaše snídám poměrně často a v minulé práci jsem je měla v šuplíku jako záchranu "když se nestihnu nasnídat a budu mít hlad", ale přímo s touto od Dr. Oetkera zkušenost nemám, tak jsem na ní zvědavá. 


Kafe piji každý den, takže Nescafé classic mě velmi potěšilo, i když to krémové mám radši. Když jsem box nesla domu z pošty, tak mi přišel hodně těžké - ono takové kafe není zrovna lehké a k tomu dvě 0,5 litrové láhve? Jó to už se celkem proneslo. Každá má jinou příchuť, zatím jsme ochutnali jen jednu a musím říct, že mi to zrovna přímo nechutnalo a připomínalo mi to pivo - a to se má jednat o nealkoholický nápoj. 

Ledový čaj zrovna popíjím u psaní dnešního článku. Je to poprvé, co slyším o čaji v pytlíčku, který se dá zalít i studenou vodou, což je určitě skvělé vzhledem k tomu, že venku je konečně krásně teplo. 

Místo Jojo bonbónů (produkt, o kterém jsem psala na začátku) jsem v boxu našla farmářskou polévku od Vitany, mají se v ní ukrývat 4 porce a určitě to bude fajn nouzovka, až se mi nebude chtít vařit. 


2 komentáře:

  1. Polévka v pytlíku by mě nepotěšila. Já jsem dostala jako náhradu pizza hvězdičky :)

    OdpovědětVymazat
  2. Teda, za dob, kdy BB začínala a já s nimi měla spolupráci tam toho teda bývalo víc. :) Ale stejně mi přišlo, že se furt věci opakují a nová věc je tak jedna v celém boxu, jinak samé věci, které už člověk zná.


    blog Days of Daysy

    OdpovědětVymazat