středa 21. prosince 2016

Naposledy v tomto roce...

Ahoj, musím se přiznat, že jsem měla v hlavě naplánováno ještě několik článků, které souvisí s Vánocemi. Chtěla jsem je stihnout zveřejnit co nejdříve, nejlépe do půlky prosince, ale prosinec je skoro u konce a jak vidíte, tak články zůstaly pouze v mé hlavě. Přemýšlela jsem, že bych je na blogu zkusila zveřejnit i na poslední chvíli, ale pak jsem si řekla, že ne. Nebudu se honit za tím, abych všechny ty články zveřejnila "včas", protože na to moc času nemám, a tak je třeba uvidíte příští rok :) Místo psaní různých vánočních článků raději dobalím zbytek dárečků, budu se věnovat svým blízkým a také budu nahánět developera, prodávajícího, finančního poradce - a to vše se prosím pěkně nachází v jedné osobě.

Pokud můj blog čtete pravidelně, jistě víte, že od prosince jsme měli bydlet v novém a pokud vám neunikne žádný řádek, který napíšu, tak víte, že nebydlíme a bydlet ještě nějakou dobu nebudeme. Ale o tom se moc rozepisovat nebudu, protože je tu čas Vánoc a Vánoce jsou přeci svátky klidu a mé myšlenky ohledně nového bydlení moc klidné nejsou.
 
Co jsem vlastně původně chtěla v dnešním článku napsat? Ano, už vím. Ráda bych vám všem popřála krásné Vánoce. Užijte si co nejvíce času se svými blízkými a neřešte neumytá okna, prach na poličkách a tak podobně. Ozdobte si krásně stromeček, koukejte na pohádky a ládujte se vánočním cukrovím. To mám vlastně v plánu i já :)
 
Uvidíme se zase v příštím roce,
 
Cácorka z Prahy

3 komentáře:

 1. Já jsem vánoční články vypustila úplně.. trochu mě to mrzí, ale říkám si, že jich je všude tolik, že se to nezblázní :) Týden před Vánoci jsem proležela, nestihla skoro nic, a tak to byly opravdu klidné Vánoce. Snad i ty tvé se povedly ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Toho času s blízkými bylo až kam, což? :)

  :-* :-* :-*

  OdpovědětVymazat
 3. ahoj, pěkný článek, to vše ládování a podobně u nás proběhlo a teď ještě Silvestr a Nový rok:) k Vánocům asi už nemá smysl přát, ale přeji hezký Nový rok:)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat