středa 7. prosince 2016

Adventní kalendář pro maminku "dort"

Ahojky, minulý rok jsem poprvé zjistila, že existují zajímavější a originálnější adventní kalendáře, které obsahují i jiné věci, než jen malé čokoládky. Pořídila jsem si svůj první kosmetický adventní kalendář od Balea asi za necelých 500,- Kč. Byla jsem z něj nadšená, ale upřímně?  Na většinu produktů jsem doteď ani nesáhla. 

Přesto mě to inspirovalo k tomu, abych se letos zaměřila na DIY adventní kalendáře. Na internetu se mi povedlo najít u Style cook book zajímavý adventní kalendář a dostala jsem se až k  tomuto návodu. Podle kterého jsem více méně postupovala. 

Postup:
- stránku č. 2 jsem si vytiskla 12x 
- stránku č. 3 jsem si vytiskla 11x 
- stránku č. 6 jsem si vytiskla 1x 
- stránku č. 7 jsem si vytiskla 1x 

Vše, co jsem si také vytiskla jsem musela vystřihat a následně jsem si pomocí oboustranné izolepy krabičky slepila. Ono se to nezdá, ale zabralo mi to docela dost času, ale aspoň jsem se u toho po dlouhé době podívala hned na několik dílů Harryho Pottera. 

Bála jsem se, že se mi krabičky budou rozpadat, protože jsem je tiskla na obyčejný papír do tiskárny, ale naštěstí i tak jsou krabičky dost pevné. 

Následně jsem krabičky naplnila (čím nemohu prozradit, dárek je pro maminku a vím, že sem občas zajde, tak jí nebudu kazit překvapení - proto jsem článek nemohla ani dříve zveřejnit), poskládala do tvaru dortu a obvázala červenou stuhou.

V příštím článku vám ukážu adventní kalendář, který jsem vyrobila pro ségru :) 

7 komentářů: