středa 16. listopadu 2016

Inspirace - Biano.cz

Možná si říkáte, jestli už ta Cácorka konečně bydlí v novém bytě? Ach, ani netušíte, jak ráda bych napsala, že ano. Bohužel... ještě nějakou dobu to nejspíš nenapíšu a občas si říkám, jestli k přestěhování do vlastního nakonec dojde. Nebudu vám lhát, není to teď procházka růžovým sadem a v tuto chvíli vlastně ani netuším, kdy se budeme stěhovat. Protože mám v poslední době pochmurnou náladu, tak se občas zasním a přemýšlím, jak bych si vysněný byteček zařídila. Rozhodla jsem se, že s vámi o pár věciček pro inspiraci podělím. V minulém článku jsem se s vámi podělila o inspiraci z Ikea a dnes se s vámi podělím o inspiraci ze stránky Biano.cz


Určitě nikoho nepřekvapí, že jako první 4 věci, které vám musím ukázat, jsou vánoční. Vánoce už pomalu ťukají na dveře, a proto je nejlepší čas na pořizování různých vánočních dekorací. Polštářky jsou pro mě nutností. Pokud bych si měla jeden z těch na obrázku vybrat, tak upřímně říkám, že netuším. S hvězdičkou na mě působí minimalisticky a dospěle, ale kdo mě zná, tak ví, že se dost často ještě chovám jak malé dítě a letos? Letos s přítelem ujíždíme na sobech, proto hned na první koláži můžete vidět soby dva :) Sada jednoduchých vánočních ozdob je už jen drobností, kterou se dá ozdobit snad cokoliv.

Nikdy dřív mě nenapadlo se zaměřit na židle. Všimli jste si někdy, kolik různých židlí existuje? Pokud budu v blízké době muset vybrat jen jeden druh (asi bych u jednoho stolu nechtěla více různých druhů :)), tak si nejsem jistá, kterou variantu nakonec zvolím. Možná to ale nakonec dopadne tak, že místo židlí k jídelnímu stolu budu vybírat pouze barové... 

Znáte u někoho deformaci z povolání? Mám tím namysli třeba to, když si kadeřnice až přehnaně všímá u ostatních  odrostlé barvy na vlasech, nebo roztřepených konečků. Jsem si jistá, že můj přítel pracovní deformací trpí a trochu mě nakazil. Jakmile někde jsem, dívám se na světla - což by nebylo tak hrozné, kdybych následně nezkoumala, jestli jsou vypínače rovně, proč je zásuvka tak divně nízko apod. Takto bych mohla ještě chvíli pokračovat, ale nechci vás děsit ani nudit :) Abych to zkrátila, tak jsem si pro vás vybrala i tři různé druhy světel, které jsem ještě u nikoho doma neviděla a je to podle mě škoda, protože jsou prostě skvěle originální!:) Přesto si myslím, že v našem bytečku je také nikdo neuvidí a zůstaneme pouze u žárovek (zkuste se podívat na originální žárovky, vypadají také velmi zajímavě). 

Snad jediná drobnost, na které se s přítelem v bydlení nemůžeme shodnout je povlečení. Možná se to zdá jako opravdu malinkatý problém, ale bydlíme spolu už více jak rok a za tu dobu máme na peřinu jen jedno jediné povlečení a proč? Protože jsme za celou dobu nebyli schopni vybrat druhé, třetí, čtvrté,.. co by se líbilo oběma, a tak takové nakupování radši odkládáme. Aspoň vám se snad budou líbit mnou vybrané povlečení viz výše.
 
Na stránce Biano.cz je velký množství všeho, co by se vám mohlo hodit, nebo co vám jen bude líbit, i když to vůbec nepotřebujete. ale i tak víte, že to musíte mít :) Já  vybrala do tohoto článku jen malé množství toho, co se tam zalíbilo mému oku. Existuje jedna věc, kterou když jsem na stránce našla, jsem musela mít, ale o té vám povím až příště!:) Zkusíte hádat, o co se s vámi příště podělím?

2 komentáře:

 1. To šedivobílý povlečení je b ožácký! :DA ty sobi tuplem! ;) My s bratrem máme teď povlečení s ovečka odsuď tak se tam můžete mrknou https://www.4home.cz/bytovy-textil/ určitě se vám tam nějaký bude líbit...Nebo napiště Ježíškovi :D ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také se mi líbí nejvíc to šedobílé povlečení:)

   Děkuji za odkaz, podívám se :)

   Vymazat