neděle 2. října 2016

Milý Ježíšku,

Pamatuje si na dobu, kdy jste ještě psali dopisy Ježíškovi?  Já se rozhodla i letos, že napíši dopis Ježíškovi, jen trochu jinou formou :) Nejsem si totiž jistá, zda by to za oknem našel, a tak se podělím i s vámi o můj tzv. Wishlist (list přání). 

1. Báze pod oční stíny - S touto bází mám skvělé zkušenosti a mrzí mě, že se nedá koupit v drogerii. Aby Ježíšek nemusel objednávat z jednoho eshopu jen jednu věc, tak jsem si vybrala další dvě věci O:-) 

2. Objemová řasenka - Myslím si, že tuto řasenku už jsem možná také vyzkoušela, ale  vůbec si tím nejsem jistá, a tak po ní mé srdce touží zas a znovu :)

3. Hydratační rtěnka - Líbí se mi spousta rtěnek, ale většina mi šíleně vysušuje už tak dost suché rty, a tak bych ráda jednou také vyzkoušela hydratační a to v odstínu Party in the Buff. 

4. Washi pásky a samolepky - Znáte něco roztomilejšího než jsou washi pásky a různé samolepky? Já tedy rozhodně ne, a proto jsem konečně udělala větší objednávku těchto krásných kravinek, které ani nepotřebuji. Ukazuji vám jen kousek z objednávky, protože některé budu dávat pod stromečkem někomu jinému, a tak je vám třeba ukážu po Vánocích. 5. Aromalampa - radši ani nechci vědět, kolik času mi zabralo, než jsem našla aromalampu, která by se mi líbila. Hledala jsem něco jednoduchého a přesto aspoň trošku originálního. Dalo mi to zabrat, ale našla jsem ji. Pokud by mi jí Ježíšek opravdu nadělil pod stromečkem, byla bych ráda i za nějaký vosk :) 

6. Vánoční stromeček - ani netušíte, jak se těším, až poprvé budu péct perníčky a rovnou si z nich udělám tento stromeček. Držte palce, aby vše vyšlo a já je mohla péct v té své vysněné kuchyni :) 

7. Vykrajovátka s pístem - občas bych ráda ozdobila cupcakes a jiné dobroty něčím zajímavým a k tomu určitě dobře poslouží tyto vykrajovátka. 

8. Vánoční vykrajovátka - pokud se opravdu pustím do pečení perníčků, tak by bylo fajn, abych měla i nějaké krásné formičky jako jsou tyto :) 

9. Servírovací tác - Také si na něm dovedete představit perníčky, cupcakes a jiné dobroty?:) 

10. Povlečení - Do nového bydlení to chce určitě i nové povlečení a toto? Je úplně parádní!

Jaké věci si přeje k Vánocům vy?:) Nebo je na vás ještě moc brzy to řešit?:) 

6 komentářů:

 1. přeješ si super věci, hodně toho využiješ v domácnosti a to je fajn:) já ještě nad tím nepřemýšlím, na mě je ještě trochu brzo.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Ono asi na většinu lidí bude moc brzo :D:)

   Vymazat
 2. Páni, to je hodně brzký dopis Ježíškovi. Ale pěkné věci a doufám, že ti přinese vše, co si přeješ.

  OdpovědětVymazat