středa 28. září 2016

Žižkovská věž + minigolf

V pátek to bude přesně měsíc, co jsme se přestěhovali na Žižkov. Musím říct, že centrum Prahy mě nikdy nelákalo, ale po měsíci zde vím, že je to super. Nejvíce si užívám výhled z okna na Žižkovský vysílač. Vzhledem k tomu, že u vysílače jsme pěšky do deseti minut, byla by škoda toho nevyužít. 

Pokud to zde trochu znáte, jistě moc dobře víte, že pod Žižkovským vysílačem je restaurace Miminoo, kterou jsme již s přítelem několikrát navštívili. Bohužel musím říct, že čím víckrát jsme tam byli, tím méně se mi tam líbí, ale možná jí někdy věnuji samostatný článek. Každopádně zrovna zde jsem poprvé ochutnala Aperol Spritz, na který jsem se sem už i vrátila a mezitím ho ochutnala i jinde a musím říct, že tady mi zatím chutnal nejvíce!:) 

Už je to pár týdnů, co jsem na Slevomatu pořídila vstup na Žižkovský vysílač + hraní minigolfu pod ním. Je to už cca rok, co jsme zde hráli minigolf poprvé a pěkně jsme se u toho nasmáli. Se zakoupeným vocherem jsme nejdřív navštívili vyhlídku na Žižkovské věži a následně minigolf. Pokud se bojíte výšek stejně jako já, tak nezoufejte. Většinou se výšek opravdu hodně bojím, ale tady to bylo docela v pohodě. Nejhorší to bylo ve výtahu, ale pak? Pak to bylo super a výhled je opravdu krásný. Dokonce jsme našli i barák, ve kterém nyní bydlíme :) Dole na recepci byly dvě milé slečny, nahoře bohužel připravovali nějakou akci, a tak tam bylo docela dost personálů a nádobí. 

Následně jsme si zahráli minigolf a pak už to završili koktejlem ve zmíněné restauraci. 

Pokud plánujete podobný výlet, tak určitě doporučuji, abyste si zkusili vyhlídnout akci na Slevomatu. Protože vstup na Žižkovskou věž + minigolf nás pro oba vyšlo na necelých 400,- Kč a to je podle mě skvělá cena!:) 

Lákají mě i vochery na vstup na vyhlídku + koktejl či oběd/snídaně/večeře, ale dle recenzí to za moc nestojí, takže pokud jste tam někdy byli na jídle, budu ráda za vaše poznatky.  

4 komentáře:

  1. Žižkovská věž je super a od té doby, co jsem na ní byla, tak vždy, když jedu do Prahy, tak si říkám "táááámhle na tom jsem byla!" :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tak koukej za mnou přijet do Prahy, aby jsi se mohla podívat z okna a říct "táámhle na tom jsem byla!" :D

      Vymazat