sobota 3. září 2016

Leli's cupcakes - obchůdek

Ahojky, už je to nějaký ten pátek, co občas zavítám na Leli's blog. Když jsem zjistila, že si plánuje v Praze otevřít obchůdek se svými cupcakes, tak jsem byla nadšená. Podle fotek vypadaly úžasně a já se těšila až je ochutnám. 

Čokoládový cupcakes 


Dneska jsme již od rána s přítelem courali po Praze a když jsme byli v tramvaji kousek od Karlova náměstí, tak jsem si vzpomněla na to, že vlastně někde nedaleko je už otevřený obchůdek s cupcakes. Samozřejmě jsme tam rovnou zamířili a já se rozhodla, že se s vámi o dnešní návštěvu Leli's cupcakes podělím. 

Hned jak jsme vešli, tak jsem byla nadšená. Prostředí je krásné, příjemné a roztomilé. Dokázala jsem ocenit, jak je vše do detailů sladěno. Obsluhovaly zde dvě mladé slečny, které měly zástěry s cupcakes. Na stěnách visely obrazy s cupcakes, na poličce byly cupcakes a pro děti je zde připravená i malá kuchyňka s dortíky a cupcakes. Prostředí mi přišlo téměř dokonalé. Přiznám se, že jsem to čekala o trochu větší, ale vzhledem k tomu, že jsme tam byli téměř celou dobu sami, tak zatím větší prostředí není ani potřeba. Také si myslím, že je zbytečné, aby zde byly dvě zaměstnankyně najednou, ale třeba se počítá, že bude hned mnohem větší nával lidí :) 

Také mě zaujaly živé květiny na stolech, jen je škoda, že jen u našeho stolu byla kytička poměrně čerstvá, u ostatních už měly kytičky to nejlepší dávno za sebou. 
Velmi mě zaujala vitrína s cupcakes! Bylo jich na výběr opravdu hodně a já netušila, který si dát. Nakonec jsem zvolila čokoládový s mintovým krémem a s malinou. Přítel se také dlouho rozhodoval a nakonec si vybral rovnou dva - jeden mrkvový a druhý asi citrónový (nejsem si už jistá). Cupcakes jsou výborný a já vůbec netuším, jak udělat tak krásně pevný krém! To by mě opravdu zajímalo, protože i když jsem párkrát cupcakes zkoušela, tak se mi nikdy tak pevný krém nepovedl. K cupcakes jsme si dali café latté. Jsem zvyklá dostávat ke kávě automaticky i cukr, zde jsme ho nedostaly. Chápu, že cupcakes jsou dost sladký sami o sobě, ale já mám občas i to kafe ráda sladké :) 

Pokud bych to měla nějakou shrnout, tak cupcakes jsem si zde zamilovala snad ještě víc, než kdy dřív. Prostředí je opravdu krásné, útulné a příjemné.  Obsluha je tu ještě trochu zmatená, ale jistě se to časem zlepší. Pokud jste z Prahy, nebo sem budete mít cestu, tak určitě doporučuji, abyste si našli chvilku na úžasný cupcakes s kávou :) 

Pokud vás zajímají ceny, tak cupcakes se pohybují cca okolo 55,- Kč. Nejsem si jistá, bohužel jsem si ceny nevyfotila ani nezapamatovala, ale za 2 café latté a 3 cupcakes jsme platili necelých 300,- Kč. Což je na Prahu asi tak nějak normální :)Mrkvový cucpakes
Citrónový (?) cupcakes

3 komentáře:

 1. Nádhera! Moc pěkné :) asi si brzy udělám výlet :) :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ja mam strasne rada cupcaky alebo v BA ich skoro nikde nemaju :/

  Pozyvam na luxusnu giveaway o setrnu kulmu ROWENTA a vyrobky DOVE :) tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2016/09/obrovska-dove-rowenta-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 3. já ještě cupcake nikdy nejedla, ale jsou nádherné a určitě bych ochutnala:) Mňamííí

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat