středa 13. července 2016

Inspirace - Hemnes série Ikea

Nerada předbíhám a moc dobře si uvědomuji, že se může ještě spousta věcí pokazit, ale ráda bych vám dnes prozradila tajemství. Okey, ono to není tak úplně tajemství, ale zatím o tom moc lidí neví. Pokud vše vyjde, tak do konce tohoto roku budeme s přítelem bydlet ve vlastním bytě a věřte mi, že sehnat v Praze vlastní byt není tak úplně snadné, ono ani s hezkými pronájmy, které vás nezruinují, to není tak snadné, jak by se mohlo zdát.

Samozřejmě je s tím spojená velká řada starostí, ale to není nic, co by někoho bavilo číst, a tak se přesuneme k té lepší, zajímavější a zábavnější části!:) Protože jedna z věcí, kterou si budu v novém bydlení užívat je zařizování a vybavování bytu. Kdo mě zná, tak moc dobře ví, že miluji obchod Ikea. Podle mě tam jsou skvělé kousky za poměrně fajn ceny. A víte co? Já bych si dokázala vybavit téměř celý byt jen díky tomuto obchodu, ale to by nejspíš byla trošku nuda, a tak už teď mám v plánu udělat i nějaké DIY dekorace, pořídit si skříně a konferenční stolek na míru a obávám se, že největší boj bude s gaučem, protože všude mají hrozně ošklivé... Ale to nevadí, protože se dá žít nějaký čas i bez něj, dokud nenajdu ten pravý a já vím, že ho jednou najdu!:)
Dnes mám tedy pro vás takovou malou inspiraci nábytku, u kterého jsem si jistá, že ho musím mít a víte co? Přítel mi ho už schválil, takže ani netušíte, jak se těším až si vše pořídíme. Jedná se o řadu Hemnes z obchodního domu Ikea a mé srdce okouzlila barva, která se zde nazývá jako bílé mořidlo.

Zajímalo by mě, kde nejraději nakupujete nábytek a doplňky do bytu či domu vy?

16 komentářů:

 1. Bílý nábytek mám taky moc ráda. My zatím bydlíme s přítelem ve studentském bytě, takže zařizování nás teprve někdy bude čekat. Zatím jsem se tedy musela spokojit jenom s bílou postelí z IKEA :)
  Žena oděná Měsícem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My zatím žijeme bez postele!:D Takže jste na tom momentálně lépe jak my :D :)

   Vymazat
 2. Taky mám moc ráda bílý nábytek a celkově obchod Ikea. Nábytek je skvělý! :)
  FOXIE SIMMA

  OdpovědětVymazat
 3. Mě se ze série Hemnes líbí ty jejich knihovny, ty bych brala hned :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jak víš, taky jsem milovník Ikey a stejně tak bílého nábytku, takže se mi to moc líbí a těším se časem na nějaké "flat tour":)

  BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joo taky se už těším, až vše bude hotové, abych to mohla hezky nafotit a publikovat :D :)

   Vymazat
 5. Podobnou komodu z Ikee máme v kuchyni, ovšem černou - chtěl to strašně manžel. Ale jednou to půjde pryč a nahradíme bílou :)

  www.sixtydiary.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U mě by v žádném případě černý nábytek neprošel :D :)

   Vymazat
 6. Přesně na takovou komodu jsem se dívala v Ikey, ale nevím proč, lísala jsem se víc k černé. :D Myslím, že kdybych dala na všechno, co se mi v obchodě líbilo, vypadalo by to u mě jako v rakvi. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé tak to já černou právě moc ráda na nábytku nemám :D

   Vymazat
 7. Jeee, bydlení s přítelem! Na tohle taky čekám, jen u nás se bohužel zatím neplánuje :/ musím si ještě nějákou chvilku počkat. Každopádně ten bílý nábytek je super, vždycky ho v Ikei ohlížím. Tak přeji hodně štěstí při hledání bytu!
  http://spice-of-life.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však se taky dočkáš :) My to ani nijak neplánovali, prostě to tak nějak vyplynulo.. :)

   Vymazat
 8. Hemnes je nejlepší! :) My máme takovou tu šedo-hnědou variantu, myslím, že už se ani nedělá, ale bílá je rozhodně taky krásná!

  OdpovědětVymazat
 9. My se s přítelem stěhovali před 3/4 roke a máme nábytek z obchodů Scontu, Mobelix a Kika, plus Orfa. Také máme zatím malý byt, ale pro dva a dvě kočky to zatím stačí, hodláme ale v brzké době stavět domeček. :)

  OdpovědětVymazat